circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких дітей пільгових категорій відправлять на зимовий відпочинок

17.12.2018, 12:28

text
Поділитися:

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення та відпочинку до дитячого центру «Артек» (м. Київ) та центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

Так, на XIII зміну до «Артеку» направлено 46 дітей пільгових категорій, до «Молодої гвардії» – 22 дитини пільгових категорій. Ці заклади функціонують цілорічно.

З початку року коштом державного бюджету до цих закладів направлено 912 дітей із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Крім цього, з обласного бюджету виділено кошти на оплату проїзду дітей пільгових категорій, які направляються у складі організованих груп до оздоровчих центрів.

Відповідно до чинного законодавства, діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Всього у Запорізькій області проживає 185 тисяч 325 дітей шкільного віку, з них 74 тисячі 525 – діти пільгових категорій, які мають право на оздоровлення за рахунок бюджетних коштів, що становить близько 40% дітей шкільного віку.

На сьогодні послугами оздоровлення та відпочинку фактично забезпечено 49127 дітей пільгових категорій. З них послуги оздоровлення отримали 21789 дітей (12%); послуги відпочинку – 27338 дітей (14%).

У 2018 році забезпечено послугами оздоровлення та відпочинку на 7% більше дітей пільгових категорій, ніж торік (у 2017 – 45 857 дітей).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: