circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких дітей-пільговиків відправили до оздоровчих таборів

22.11.2018, 12:08

text
Поділитися:

У Запорізькій області досі триває оздоровча кампанія для дітей окремих категорій. Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проводиться робота щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів. Ці заклади функціонують протягом цілого року.

Так, на останню ХII зміну до «Артеку» направлено 39 дітей пільгових категорій та до «Молодої гвардії» – 46 дітей пільгових категорій.

Крім вартості путівок за кошти обласного бюджету також оплачується проїзд дітей пільгових категорій, які направляються у складі організованих груп до «Артеку» та «Молодої гвардії».

За повідомленням Департаменту,з початку року коштом державного бюджету до цих закладів направлено 844 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Діти пільгових категорій забезпечуються путівками в порядку черговості.

Відповідно до чинного законодавства діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах освіти м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: