circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких дітей-пільговиків восени та взимку оздоровлюватимуть в Києві та Одесі

20.09.2018, 12:27

text
Поділитися:

Діти пільгових категорій мають можливість оздоровлюватися в «Артеку» та «Молодій гвардії» цілорічно. Незважаючи на те, що літня оздоровча кампанія завершилася, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації продовжується робота щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ) і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

Так, на ІХ зміну, яка триватиме 21 день, до МДЦ «Артек» направлено вісім дітей пільгових категорій та до УДЦ «Молода гвардія» – 20 дітей пільгових категорій.

Ці заклади функціонують цілорічно, з початку року за рахунок коштів державного бюджету до них направлено 638 запорізьких дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Крім оплати оздоровчих послуг, з обласного бюджету виділено кошти на оплату проїзду дітей пільгових категорій, які направляються в складі організованих груп до «Артеку» та «Молодої гвардії».

У Департаменті наголошують, що діти пільгових категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», забезпечуються путівками до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» в порядку черговості.

Відповідно до чинного законодавства, діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. У Департаменті звертають увагу, що для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатися до територіальних відділів освіти.

Загальні умови для отримання путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія»:

відсутність протипоказань за станом здоров’я;

наявність карти щеплень;

невикористання бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок у поточному році;

вікова категорія – від 7 до 17 років включно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: