circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких дітей з ДЦП реабілітуватимуть за новим порядком

02.05.2019, 15:05

text
Поділитися:

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок церебрального паралічу, яким запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації цих дітей за принципом «гроші ходять за людиною».

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на території Запорізької області проживають 609 дітей з дитячим церебральним паралічем, які потребують реабілітації. З державного бюджету на 2019 рік на ці цілі виділено 6 036,870 тис. грн.

Для забезпечення дитині реабілітаційних заходів одному із батьків чи її законному представнику необхідно подати до районного, місцевого управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі, із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу, а також такі документи:

паспорт громадянина України та/або свідоцтва про народження та/або інший документ, що посвідчує особу дитини;

індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Перелік закладів охорони здоров’я та реабілітаційних установ, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП, розміщено на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» – «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: