circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких підприємців штрафуватимуть за сміття та неохайність

04.01.2019, 10:04

text
Поділитися:

Представники Олександрівської райадміністрації разом з поліцейськими та інспекторами з благоустрою вирушили на пошуки підприємців — нечепур. Першими під ревізію потрапили вулиці Земського лікаря Лукашевича та Жуковського. Перевіряли чистоту вулиць та тротуарів біля місцевих магазинів і кафе.

На вулицю Земського лікаря Лукашевича інспектори приїхали перевіряти, наскільки підприємці сумлінні та підтримують чистоту біля своїх магазинів. Перша зупинка біля крамниці. Тут виявили купу сміття просто неба. Урни при вході до магазину також немає.

Під ревізію потрапив і Центральний ринок. Побачивши інспекторів, продавці одразу починають прибирати територію. Адміністрація ж ринку запевняє: із власниками торгових точок щодня проводять роз’яснювальну роботу. Кажуть, що винні не лише ті, хто продає, а й ті, хто купує товар. Заступниця директора Центрального ринку Олена Лаврик зазначає, підприємці у кінці робочого дня викидають сміття, але є ще покупці, яких контролювати неможливо. Наприклад, стаканчики від кави явно викидають не підприємці.

Наприкінці рейду інспектори нагадали підприємцям правила благоустрою. В райадміністрації зазначили,що перша перевірка — попереджувальна. Якщо порушники не виправляться, то на них чекають штрафи. Заступник голови Олександрівської райадміністрації Олександр Наріженко запевняє, керівництву району не все одно, як виглядають вулиці на свята і в будні. На жаль, як правило, після свят картина не найкраща. Але після 8 січня на вулицях має бути відновлено порядок.

Інспектор інспекції з благоустрою Запорізької міської ради Олександр Ревенко додає, рейд видався досить плідним, виявлено несуттєві недоліки, такі, як сміття, що залишилося після свят. Підприємці зобов’язалися виконати прибирання і вже почали роботу.

В інспекції зазначають: за порушення правил благоустрою передбачаються санкції – накладення адміністративного штрафу в розмірі від 340 до 1700 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: