circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких прокурорів привітали з Днем прапора та Днем Незалежності

23.08.2018, 13:26

text
Поділитися:

Привітати працівників прокуратури з нагоди головних свят держави завітав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– «В умовах сучасності для ефективності та дієвості прокурорського нагляду необхідна повна самостійність та незалежність прокурорів під час роботи. Будь-яке втручання у наглядову діяльність може нейтралізувати її, залишити без належного реагування, звільнити винних від відповідальності». Так у юридичній літературі говориться про незалежність прокурорів. У більшості своїй ці тези паралельні з напрямками, що необхідні для незалежності всієї держави. Сьогодні ми з вами зібралися з нагоди двох дуже важливих для України свят – Дня Прапора та Дня Незалежності. Вони є символами державності, національної єдності та патріотизму. Чимало для збереження суверенної України роблять працівники прокуратури. Ви стоїте на сторожі законодавства, прав та свобод наших громадян. У цьому році ми з вами відзначаємо 27-му річницю здобуття незалежності Україною. Також говоримо про 100-річчя відродження Української державності. За ці часи Україна відбулася як суверенна держава, яка може захищати демократичні цінності та свободу. І це свято кожного, хто докладає зусиль для розвитку незалежної України. Я дякую всім патріотам, які зібралися сьогодні в цій залі. Адже без любові до своєї держави виконувати обов’язки, покладені на правоохоронців, практично неможливо. Тож зі святом вас! І Слава Україні, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону вручив відзнаки кращим працівникам прокуратури області. Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності, захист конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня незалежності України медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено старшого радника юстиції, заступника прокурора Запорізької області Юрія Вознюка. Грамотами Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль нагородив: старшого радника юстиції, заступника начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва Сергія Булавіна; старшого радника юстиції, заступника начальника управління підтримання обвинувачення в суді та нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях – начальника відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру Сергія Спільника; старшого радника юстиції, начальника відділу організаційного та правового забезпечення Сергія Сівтунова; начальника режимно-таємної частини Костянтина Бандуру; старшого радника юстиції, керівника Запорізької місцевої прокуратури № 3 Валерія Прихожанова; старшого радника юстиції, керівника Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області Володимира Рудого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: