circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких школярів-пільговиків оздоровлюють у «Молодій гвардії» та «Артеці»

25.10.2018, 11:33

text
Поділитися:

Із завершенням літньої кампанії у закладах відпочинку діти певних категорій мають можливість оздоровлюватися цілорічно. Упродовж року Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проводиться постійна робота щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.

Так, на ХІ зміну, яка триватиме 21 день, до МДЦ «Артек» направлено 33 дитини пільгових категорій та до УДЦ «Молода гвардія» – 50 дітей пільгових категорій.

Ці заклади функціонують цілорічно, з початку року за рахунок коштів державного бюджету до них відправлено 762 запорізькі дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Крім оплати оздоровчих послуг з обласного бюджету виділено кошти на оплату проїзду дітей пільгових категорій, які направляються в складі організованих груп до «Артеку» та «Молодої гвардії».

Варто відзначити, що в поточному році було вперше виділено кошти на загальну суму 300 тис. грн. з обласного бюджету на оплату проїзду дітей пільгових категорій до центрів оздоровлення залізницею та автобусним транспортом. Поїздки на сучасних комфортабельних автобусах припали до душі малечі завдяки впровадженню новації – проведенню під час подорожі пізнавальних екскурсій.

У Департаменті соціального захисту населення підкреслили, що оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, триває.

Діти, пільгових категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» забезпечуються путівками до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» в порядку черговості.

Відповідно до чинного законодавства, діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей, необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування. Для забезпечення путівками дітей, які навчаються в закладах освіти у м. Запоріжжя, їх батьки або інші законні представники мають звертатись до територіальних відділів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: