circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких школярів у таборах долучають до занять спортом

10.08.2017, 11:00

text
Поділитися:

Щороку в літній канікулярний період традиційним став спортивний захід «Олімпійське літо». Під таким гаслом відбувся фізкультурно-оздоровчий захід в літній період на узбережжі Азовського моря Приморського району у дитячих-оздоровчих таборах «Салют» та «Прометей», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Організаторами змагань виступив Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Змагання відбуваються з метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організації активного відпочинку, виховання дітей та молоді у напрямку гармонізації розвитку фізичних і морально-вольових якостей, пропаганди здорового способу життя серед широких верств населення.

Переможці та усі учасники були нагороджені грамотами, спортивним інвентарем та подарунками від Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а табори отримали спортивні м’ячі та методичні посібники у подарунок.

Загалом у цьому році послугами оздоровлення та відпочинку планується забезпечити 123 229 дітей, що становить 73,5% від загальної чисельності дітей шкільного віку (у 2016 році – 73,1%). Серед них послугами з оздоровлення буде охоплено 72 568 дітей (43,3%) та послугами відпочинку – 50 661 дитину (30,2%). Загальна чисельність дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в 2017 році становить 87 тис. 646 (52,3% від загальної кількості дітей шкільного віку).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: