circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких школярів вчили столового етикету

17.04.2018, 16:00

text
Поділитися:

Що потрібно робити спочатку – їсти чи пити, та хто першим сідає за стіл – хлопець або дівчина? Відповіді на ці запитання знають вихованці школи-інтернату “Паросток”. Для них волонтери організували урок з етикету у ресторані. Там на дітей чекали смачні страви та вікторина. На занятті дітям розповіли про правила поведінки у громадських місцях. Адже ще у чотирнадцятому столітті культурна людина прирівнювалась до божества.

До місцевого ресторану завітали вихованці Новомиколаївської школи-інтернату “Паросток”. Сюди діти приїхали на званий обід, але не заради смаколиків. Тут на них чекають активісти та педагоги. Розповідають про правила поводження у ресторанах та кафе. А хлопців навчають піклуватися про дівчат. Організатори впевнені: такі зустрічі корисні.

Урок етикету проводять прямо на місці. Для цього педагоги підготували інтерактивну вікторину. Тому діти відразу на практиці показали свої знання та вміння. За словами фахівців, вже дворічній дитині потрібно розповідати про столовий, релігійний, мовний і навіть етикет “вихідного дня”.

Після такої зустрічі дівчата дізналися: на чільному місці обіднього стола сидить чоловік або найстарший член родини. І саме ця людина починає трапезу першою. Це – своєрідна данина поваги. А хлопці вже точно знають, як поводити себе, якщо прийшов у кафе із дівчиною.

Організатори запевняють – такий урок ненудного етикету влаштовуватимуть регулярно. Адже саме так більшість дітей на практиці дізнається про сучасні правила поведінки у громадських місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: