circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких школярів залучатимуть до гри у великий теніс

19.10.2018, 15:08

text
Поділитися:

На шляху до великих перемог. У Запоріжжі стартував проект, який сприятиме залученню дітей до занять великим тенісом. Реалізується програма за підтримки міського голови. Перші уроки вже відбулися в школі №97.

Загальноосвітня школа №97. Зранку у першачків тут урок фізкультури. На заняття до них завітали тренери з великого тенісу. Так хочуть заохотити дітей до цього виду спорту. Спортсмени навчають дітей ловити м’яч та водити його на ракетці. Відпрацьовує вправи і 6-річний Ілля. Окрім хлопців займаються і дівчата. 6-річна Олександра в позаурочний час відвідує гурток бальних танців. Але цього дівчинці замало, хоче ще навчитися володіти ракеткою.

Самі тренери кажуть – це заняття відбіркове. Бо не всі діти захочуть і зможуть займатися тенісом. В першу чергу спорстмени обирають найспритніших та найкмітливіших. А також тих, в кого хороша координація. Для сьогоднішнього уроку відібрали 8 дітей. Дівчаток серед них більше.

Теніс — технічно один з найскладніших видів спорту. Тренери радять починати заняття з 5 — 6 років. Він розвиває розум, моторику та спритність рук. Двох — трьох занять на тиждень для дітей цілком достатньо. На початковому етапі це не професійні уроки, а підготовчі. За півроку — рік дівчатка та хлопчики вже зможуть кваліфіковано займатись тенісом. Запустити такий проект вдалося за підтримки міського голови Володимира Буряка. Програма дозволить талановитим дітям досягати спортивних висот.

Поки діти займатимуться тенісом у школах. Пізніше, тренери рекомендуватимуть батькам учнів відвідувати секції в тенісних клубах. Для цих школярів двогодинні заняття там будуть безплатними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: