circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких школярів залучають до висадки лісів

20.03.2019, 10:26

text
Поділитися:

З метою залучення юнацтва та молоді до заходів зі створення нових лісових насаджень, пропаганди екологічних знань, формування у дитячій свідомості дбайливого ставлення до навколишньої природи, виховання відповідальних, чесних, розумних захисників лісу заклади освіти Запорізького району долучилися до співпраці з лісниками.

У рамках цієї масштабної акції відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державним підприємством «Запорізьке лісомисливське господарство» та низкою навчальних закладів Запорізького району. Зокрема, до природоохоронного руху долучилися учні Михайлівського навчально-виховного комплексу імені О.Т. Слободчикова, Новомиколаївської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Запорізького навчально-виховного комплексу № 90.

На думку ініціаторів – керівництва лісництва, таке співробітництво дозволяє поєднати навчальні заклади з виробничим процесом. Саме так школярі отримають знання, основні виробничі навички, пов’язані з лісогосподарською діяльністю. В адміністраціях навчальних закладів переконані, що підготовку до свідомого вибору професії варто розпочинати зі шкільної парти. Учням стане у нагоді такого роду співпраця.

У рамках громадської акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках» також планується участь місцевого населення та учнівської молоді в озелененні та благоустрою навчальних закладів та лісових ділянок у Запорізькому, Вільнянському, Новомиколаївському районах та м. Запоріжжі із залученням Олександрівського, Крутоярівського, Михайлівського, Хортицького та Новомиколаївського лісництв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: