circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких студентів навчали дебатувати

27.11.2017, 21:42

video text
Поділитися:

Істина народжується із суперечки. Аби навчитися дебатувати, у Славутич Арену прийшли 50 запорізьких студентів. Хочуть дізнатися, як правильно відстоювати свою точку зору. Та підбирати аргументи у суперечках. Серед них і студентка торгово-кулінарного ліцею, Ганна. Дівчина каже, інколи доводиться дебатувати на заняттях.

А от Наталя Власюра у майбутньому хоче стати юристкою. Тому також записалася у школу дебатів. Адже у суді важливо вміти доводити свою точку зору — якщо ти прокурор або адвокат. Іноді від цього залежить доля людини. Тому потрібно правильно

формулювати думки та доносити їх до опонентів.

Тренером на турнірі став дніпрянин Павло Краснощок. Зацікавився дебатами ще коли сам був студентом. На його рахунку — багато нагород. І участь у сорока дебатних турнірах в Україні та за кордоном. Павло розповідає, успіх у цій справі залежить від ерудованості та швидкості мислення.

Дебатний турнір складається з двох етапів. Перший — це теорія. А далі — як зазавичай, практика. Потім свої знання учасники закріпили вже на справжньому дебатному турнірі.

Катерина Ганжа, Дмитро Пришелець

Телеканал «Z»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: