circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких журналістів вчили стріляти

05.12.2017, 20:55

video text
Поділитися:

Анатолій Остапенко — запорізький журналіст. Півтора роки тому він став жертвою нападу у

власному дворі. Об це каміння йому мало не розбили голову. Анатолій припускає, напад пов’язаний з його діяльністю.

На думку Анатолія, цього можна було б уникнути, аби він мав із собою зброю. У свою чергу юристи ж кажуть, аби носити із собою травматичний пістолет, необхідно отримати дозвіл на таку зброю. Для цього треба зібрати певні документи.

Окрім документів, треба ще вміти володіти зброєю. Для цього слід пройти навчання у тирі. Там спочатку треба заповнити всі необхідні бланки та пройти інструктаж із техніки безпеки. Сергій інструктор із двадцятирічним стажем. За цей час навчив стріляти не один десяток людей. Зараз вчить журналістів телеканалу “Z” як правильно тримати в руках зброю. Тренування проходить на Пістолетах Макарова. Це зброя, яка стріляє гумовими кулями. Його ще називають — зброєю останнього шансу. Сергій каже, сам зажди пам’ятає основні правила поводження з пістолетом. Так званий “Кодекс стрілка”.

Журналісти ж кажуть, тепер впевнені, що до того як придбати зброю треба пройти семінар, адже навіть тримати пістолет в руках доволі важко. Ще важче — побачити точність вистрілу в приціл. Цьому треба навчитися.

Після проходження такого семінару журналісту необхідно скласти іспит. Тоді він зможе отримати дозвіл на придбання та носіння із собою травматичного пістолету.

Мар’яна Сарапій, Андрій Сергєєв,

Сергій Мельник, Сергій Регеда

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: