circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькій молоді пропонують взяти учать у проекті шкільного підприємництва

11.02.2021, 14:25

text
Поділитися:

Навчитись робити бізнес-план, критично мислити і стати самостійнішими. Все це можливо завдяки проекту соціального шкільного підприємництва. Подати заявку можуть самі заклади, якщо сформують креативну команду учасників віком від 14-ти до 18-ти років. Єдине, що необхідно для цього, – мати цікаву ідею щодо соціального підприємництва. Для прикладу, це можуть бути паперові ручки з відходів або екосумки для змінного взуття.

До участі у конкурсі з усієї Україні відберуть 20 команд. З них 10 кращих ідей отримають фінансування від організаторів у розмірі тисяча євро. Крім цього, учасники матимуть можливість пройти безплатне навчання з теми шкільного підприємництва й отримають менторську підтримку. А от найкраща команда зможе вирушити наступного року у навчальну поїздку до Німеччини. Аналогічні проекти вже давно популярні за кордоном і є частиною шкільної програми. Тепер ця можливість з’явилась й в Україні.

Подати свої заявки освітні заклади можуть до 12-го лютого включно. Всю необхідну інформацію щодо реєстрації можна знайти на сайті, посилання на який вказане на екрані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: