circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким абітурієнтам радять не зволікати з подачею заяв до вишів

26.07.2018, 12:04

text
Поділитися:

Сьогодні, 26 липня, о 18.00 годині завершується реєстрація електронних кабінетів вступників, які мають намір подати заяви для вступу на бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти.

У той же час вступники на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів мають можливість подавати заяви через електронні кабінети до 8 серпня. Ті, хто вступатиме на молодшого спеціаліста не лише за сертифікатами ЗНО, а на основі творчих конкурсів, мають подати електронні заяви до 1 серпня.

Наразі вступники вже створили понад 161 тис. електронних кабінетів та подали більше 900 тис. електронних заяв.

Відстежити свій рейтинг за поданими заявами абітурієнти можуть на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ Зокрема, там можна переглянути не тільки своє місце серед інших вступників у певному виші на певну спеціальність, а й подивитися, як саме був розрахований конкурсний бал. Є також інформація про загальну кількість заяв, кількість заяв на бюджет, середній, мінімальний і максимальний конкурсні бали.

Міністерство освіти і науки України радить абітурієнтам, які подали заяви на бюджет і беруть участь у широкому конкурсі, не поспішати подавати оригінали документів на контракт, а дочекатися результатів розподілу місць державного замовлення. Результати розподілу будуть відомі 1 серпня 2018 року. Кожен вступник, що не отримав бюджетне місце, автоматично бере участь у конкурсі на контракт за всіма своїми заявами.

Вступник також має знати, що у разі вступу до вишу на контракт договір про надання освітніх послуг підписується тільки після видання наказу про зарахування. Будь-яка вимога укласти договір та подати оригінали документів у виш до видання наказу про зарахування є незаконним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: