circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким аграріям компенсували втрати на 600 тис. гривень

24.01.2019, 11:48

text
Поділитися:

У минулому році бюджети місцевих рад отримали понад 658 тис. грн. відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Про це повідомляють у Головному правлінні Держгеокадастру у Запорізькій області. На проведення інвентаризації земель з цих коштів у 2018 році використано 33,69 тис.грн.

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Запорізької області акумульовано 9,47 млн. грн., які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. З них: 371,23 тис. грн. – на рахунку обласної ради; 1,11 млн. грн. – на рахунках міст обласного підпорядкування; 1,02 млн. грн. – на рахунках районних рад та 6,97 млн. грн. – на рахунках міських, селищних, сільських рад.

Зазначимо, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарських та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: