circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким фермерам надають компенсації за вирощування молодняка

08.07.2019, 12:58

text
Поділитися:

Запорізькі сільські домогосподарства продовжують активно користуватися можливостями державної програми підтримки тваринництва. У її рамках Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснює роботу по нарахуванню та виплаті фізичним особам дотації за утримання та вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Робоча група з питань підтримки галузі тваринництва провела чергове засідання, на якому обговорила питання виплати спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб.

У поточному році за отриманням спеціальної бюджетної дотації звернулися 4621 особа, які претендують на загальну суму майже 15 млн грн.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, найбільше звернень на отримання дотації надійшло від селян Приазовського, Приморського, Веселівського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Чернігівського та Розівського районів.

– Часткова компенсація фізичним особам за вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби, яка з кожним роком збільшується, не тільки сприяє підняттю життєвого рівня сільського населення області, а й позитивно впливає на збільшення виробництва тваринницької продукції, – зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков.

Наразі в органах місцевого самоврядування триває робота з прийому документів від фізичних осіб на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Загальний обсяг дотації складає 2 500 грн із розрахунку за одну голову молодняка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: