circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким аграріям нагадали вимоги безпеки до збиральної кампанії

27.06.2018, 10:43

text
Поділитися:

Пора жнив – це пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність, повідомляє ГУ ДСНС.

Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність з вогнем у хлібних масивах, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин тощо можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.

Спеціалісти Головного управлінні ДСНС України у Запорізькій області приділяють особливу увагу місцям збирання, переробки і зберігання врожаю, а також контролю за протипожежним станом сільськогосподарської техніки. Тож, для того щоб мінімізувати вірогідність виникнення пожеж, 26 червня рятувальники відвідали місця збирання та зберігання врожаю зернових культур Вільнянського району. У ході заходу, рятувальники перевірили стан зернозбиральної техніки та нагадали керівникам сільгосппідприємств про необхідність дотримання вимог правил пожежної безпеки при збиранні та зберіганні врожаю. Також фахівці ДСНС нагадали порядок дій у разі виникнення пожежі та користування первинними засобами пожежогасіння. Всім працівникам вручено листівки на відповідну тематику та газету «Ситуація».

«Сьогодні на полях Запорізької області збирають багатий врожай, для збереження якого вжили всі необхідні заходи. Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв», – підсумував провідний інспектор відділу пожежної безпеки ГУ ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Сергій Мельник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: