circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких безробітних працевлаштовують за 3 місяці

22.01.2019, 09:34

text
Поділитися:

Служба зайнятості працює не лише з безробітними – усім охочим фахівці центрів нададуть сервісні послуги. Наразі в службі розпочав роботу інститут кар’єрного радника, діє рекрутинговий спосіб підбору персоналу, профілювання безробітних, запроваджено кейс-менеджмент, супровід безробітних від дня звернення до центру зайнятості до факту працевлаштування, надання послуг у режимі онлайн, працює «гаряча лінія» та новий інтернет-ресурс.

Упродовж року за сприяння служби зайнятості 43,6 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 20,8 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 651 особа працевлаштована на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 100 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово.

Важливим інструментом подолання дисбалансу між попитом і пропозиціє робочої сили є професійне навчання, яким у 2018 році охоплено 3,5 тис. безробітних, у тому числі у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

До того, у минулому року 12 тис. осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості Запорізької області становить 47 тисяч, що на 6,8% більше, ніж у 2017 році. Завдяки чому вдалося зменшити порівняно з минулим роком середню тривалість пошуку роботи, і зараз вона складає 97 днів. Важливо, що протягом року 9,2 тис. роботодавців надали інформацію про наявність вільних робочих місць.

Пріоритетними завданнями служби зайнятості на 2019 рік залишається робота в громадах, ґрунтовне вивчення локальних ринків праці, поглиблення співпраці з органами місцевої влади та соціальними партнерами, передусім роботодавцями, надання ефективних послуг соціально вразливим групам населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: