circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким чиновникам роз’яснили правила поводження з підозрілими листами

06.03.2018, 10:55

text
Поділитися:

У рамках виконання заходів щодо запобігання скоєння різного роду диверсій та терористичних актів у державних установах під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко проведено інструктаж щодо правил поводження з отриманою кореспонденцією, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Професійні рекомендації отримали службові особи, відповідальні за ведення документообігу (отримання кореспонденції та її відкриття) та особи, які їх заміщують (у разі відсутності) структурних підрозділів облдержадміністрації та відділів, секторів апарату облдержадміністрації. До проведення інструктажу були залучені представники Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області та Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Представники Управління СБУ в Запорізькій області поінформували про те, що наприкінці минулого року в деяких облдержадміністраціях країни з метою дестабілізації обстановки, створення напруженості у роботі державних органів була отримана кореспонденція, в якій містилася погроза щодо застосування отруйних та інфекційних речовин, які можна доставити звичайною кореспонденцією.

Із заходами стосовно упередження, правилами поводження та порядок дій у разі отримання кореспонденції з невідомими речовинами (предметами) присутніх ознайомила лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій Запорізького обласного лабораторного Центру МОЗ України Світлана Черненко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: