circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькім дітям можуть заборонити відвідувати заняття у садках та школах

19.09.2018, 21:02

text
Поділитися:

Немає щеплень — немає занять. У зв’язку із напруженою епідемічною ситуацією в Україні, школи та дитсадки отримали лист від Міністерства охорони здоров’я. В ньому зазначено, що дитина без щеплень не може відвідувати садок чи школу.

Краснуха, паротит та дифтерія — всі ці хвороби трирічній Катрусі вже не загрожують. Перед тим, як відправити її до садочка, батьки зробили дівчинці всі необхідні щеплення.

Чи допускати дитину до занять у садочку чи школі педагоги тепер можуть вирішувати самостійно. Такі рекомендації отримали від МОЗу. У навчальних закладах мають ретельно перевіряти карту щеплень. Її заводять на кожну дитину, коли приймають на навчання. Якщо у карті є прогалини — необхідно якомога швидше їх закрити. Перш за все необхідно навідатись до дільничого педіатра.

Але перед тим, як прийти із дитиною на вакцинацію, батьки мають підписати у поліклініці інформовану згоду. У ній зазначені всі поточні діагнози малечі, протипоказання щодо щеплень та всі можливі алергійні реакції.

Якщо дитина протипоказань не має, а батьки просто відмовляються від вакцинації, то графік відвідин навчального закладу буде узгоджуватись в індивідуальному порядку. Наразі у Запоріжжі є всі необхідні вакцини від 10 інфекцій. Препарати закуповують за державний кошт. Лікарі наголошують: щеплення на сьогодні — найбільш дієвий спосіб захистити дитину. Адже колективній імунітет до багатьох інфекційних хвороб, наприклад, кору — не виробляється.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: