circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким дітям-сиротам нададуть соціальне житло

08.12.2017, 09:37

text
Поділитися:

Таке рішення ухвалено на засіданні комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано надану в 2017 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво чи придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації. До складу комісії увійшли представники структурних підрозділів соціального захисту населення, фінансів, освіти, житлово-комунального господарства, служби у справах дітей, юридичної служби облдержадміністрації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Члени комісії розглянули пропозиції та документи, подані від райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо розподілу субвенції на придбання житла між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами громад.

Як повідомила начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації, заступник голови комісії Антоніна Матвеєва, Запорізькій області за цією бюджетною програмою виділено державну субвенцію в сумі 18 664, 4 тис. грн.

Комісією отримано пропозиції та документи на придбання житлових приміщень від 17 суб’єктів: Бердянської та Мелітопольської міських рад, Василівської, Гуляйпільської, Запорізької, Більмацької, Мелітопольської, Новомиколаївської, Приазовської, Розівської, Токмацької та Чернігівської райдержадміністрацій, а також Берестівської, Біленьківської, Веселівської, Комиш-Зорянської та Преображенської територіальних громад. Загалом вони надали на розгляд 64 житлових об’єкти на придбання для дітей визначеної категорії. За підсумками засідання комісією погоджено 61 із них. Зокрема, відказано по трьох заявках через невідповідність об’єктів установленим нормам. Надати житло планується до кінця поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: