circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким фермерам компенсують витрати на техніку

07.12.2018, 09:42

text
Поділитися:

Працівники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та спеціалісти Запорізького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств взяли участь у відео skype-конференції, яку провів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Учасники відеоконференції обговорили актуальні питання діяльності фермерських господарств, зокрема хід реалізації програми державної підтримки розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляду за ними, а також сільгосптоваровиробників за напрямом часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, реалізації техніки на умовах фінансового лізингу, стан використання бюджетних коштів для фінансової підтримки заходів у агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Як повідомив директор Департаменту Андрій Поляков, у Запорізькій області в цьому році державною підтримкою за напрямом часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва скористалися 324 господарства, які закупили 573 одиниці техніки та обладнання на загальну суму 163,6 млн. грн. та отримали часткову компенсацію її вартості в сумі 34,8 млн. грн.

Бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» скористалися сім господарств області, а саме: ФГ «Фортуна» Бердянського району, ФГ «Лідер Агро 2017» Василівського району, ФГ «Яна» Веселівського району, ТОВ «ССК-Інжиніринг», ТОВ ВКФ «Мелітопольська черешня», ФГ «Юсона» Мелітопольського та ПСП агрофірма «Росія» Чернігівського районів.

За результатами розгляду документів кошти на придбання садівного матеріалу у розмірі 138 тисяч гривень отримало фермерське господарство «Фортуна» Бердянського району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: