circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким громадам передають офісну техніку

04.02.2019, 13:15

text
Поділитися:

Для забезпечення ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей Міністерством соціальної політики України в межах проекту Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» здійснено закупівлю комп’ютерного обладнання для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області .

У 2018 році 19 територіальних громад були включені до проекту як пілотні для впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення з використанням нової техніки.

За станом на початок лютого структурні підрозділи з питань соціального захисту у громадах отримали комп’ютерну техніку в повному обсязі.

Працівники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та консультанти проекту Світового банку продовжують надавати спеціалістам об’єднаних громад методичну і консультативну допомогу щодо організації роботи з питань всебічної адресної підтримки жителів територій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: