circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким підприємствам надають компенсації за працевлаштування безробітних

03.05.2019, 12:46

text
Поділитися:

Роз’яснення з цього приводу надає обласний центр зайнятості. Так, право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центрів зайнятості зареєстрованих безробітних з окремих категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (п.1 ст. 26 Закону України «Про зайнятість населення»), та роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та який працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності (п.2 ст.27 Закону України «Про зайнятість населення»).

Компенсація – це відшкодування роботодавцям фактичних витрат сплаченого ними єдиного внеску за працевлаштованих за направленнями центрів зайнятості на нові робочі місця зареєстрованих безробітних за місяць, за який такий внесок сплачений.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

З початку цього року на нові робочі місця було працевлаштовано 244 безробітних, за яких здійснено компенсацію витрат роботодавцю єдиного внеску (це на 118 осіб більше, ніж за аналогічний період минулого року).

Серед послуг служби зайнятості для роботодавців слід виділити компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

Компенсація витрат роботодавця на оплату праці здійснюється за кожен непарний місяць роботи протягом року, але не більше ніж за шість календарних місяців (за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа ВПО, які належать до категорії громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення»).

Компенсація виплачується в розмірі фактичних витрат на оплату праці осіб, прийнятих за направленням центрів зайнятості, але не вище середнього розміру заробітної плати штатного працівника, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць, або обчисленої з неї відповідної суми у разі, коли особа працювала не повний місяць.

Протягом чотирьох місяців 2019 року 15 безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб було прийнято на роботу з компенсацією роботодавцю витрат на оплату їх праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: