circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким підприємцям роз’яснили переваги роботи в інтернеті

24.10.2017, 09:32

text
Поділитися:

У виставковому центрі «Козак-Палац» за сприяння Запорізької облдержадміністрації та міської ради компанією «Google Україна» проведено семінар «Можливості інтернету для бізнесу», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Захід відбувся у рамках проекту «Цифрове перетворення України», метою якого є підвищення загального рівня цифрової грамотності громади країни, презентація новітніх можливостей інтернету, інноваційних технологій та сервісів Google для державних службовців, представників середнього і малого бізнесу, а також освітян і студентів.

Присутніх на цьому заході підприємців малого та середнього бізнесу, активістів громадських організацій привітала заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, яка відзначила важливу роль інтернет-технологій у веденні власного бізнесу та наголосила, що грамотне їх використання може значно підвищити потенціал розвитку підприємства у цілому.

Під час семінару слухачі отримали теоретичні знання та практичні навички у використанні сучасних інтернет-технологій для ведення свого бізнесу. Зокрема, учасників семінару ознайомили з найсвіжішими даними щодо поведінки інтернет-користувачів, актуальною статистикою та трендами в Україні, успішними прикладами просування бізнесу у режимі онлайн.

Також на семінарі обговорювалися можливі стратегії просування бізнесу онлайн на прикладі історій успіху, методи знаходження нових клієнтів за допомогою інтернету, відстеження ефективності рекламних онлайн-кампаній та інструменти інтернет-маркетингу, які підходять бізнесу у відповідній сфері діяльності.

Під час семінару всі охочі мали змогу отримати консультацію маркетингових агентств, протестувати власний сайт та визначити його ефективність.

Найактивніших учасників семінару компанія «Google Україна» відзначила подарунками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: