circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким прийомним сім’ям надали методичну допомогу

01.11.2017, 12:58

text
Поділитися:

Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів супервізійні наради для спеціалістів із соціальної роботи міських та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також для надавачів соціальних послуг об’єднаних територіальних громад щодо підвищення якості надання соціальних послуг з питань розвитку сімейних форм виховання.

Перед фахівцями стоїть завдання формування та підвищення професійної компетентності, опанування методиками роботи з сім’ями, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення ефективного здійснення соціального супроводження сімей цієї категорії.

Учасників ознайомлено з системою забезпечення функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; психологічними особливостями дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сімейних формах виховання.

Фахівці також відпрацювали на практиці ситуації, які виникають чи можуть виникнути в роботі з сім’ями, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На сьогодні в сімейних формах влаштування проживає 3288 дітей або 87,4% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всього у Запорізькій області створено 209 прийомних сімей із 435 прийомними дітьми та 31 дитячий будинок сімейного типу, де виховуються 208 дітей. Переважна більшість дітей проживає в сім’ях опікунів та піклувальників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: