circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким рятувальникам нададуть кошти на упередження НС

17.01.2018, 09:09

text
Поділитися:

Питання виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету для Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на першочергові заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру в зимовий період 2018 року було розглянуто під час засідання позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як відзначив начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олексій Дунаєв, відсутність в достатньому обсягу пально-мастильних матеріалів ставить під загрозу своєчасне реагування аварійно-рятувальних підрозділів Головного управління на можливі надзвичайні ситуації та події, які можуть виникнути протягом зимового періоду 2018 року, у першу чергу, це події, пов’язані з розчищенням снігових заметів, вивільненням з них автомобільної техніки, гасінням пожеж та збереження життя людей.

Протягом зимового періоду 2016-2017 років тільки на автомобільних шляхах області для надання допомоги населенню підрозділи ГУ ДСНС України у Запорізькій області залучались 154 рази. Врятовано 535 чоловік. Визволено зі снігових заметів 313 одиниць техніки.

– З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зимовий період поточного року, своєчасної ліквідації можливих наслідків, забезпечення оперативної готовності аварійно-рятувальних підрозділів, Головне управління ДСНС України у Запорізькій області просить вирішити питання стосовно виділення з резервного фонду обласного бюджету коштів на придбання для структурних підрозділів ДСНС України у Запорізькій області пально-мастильних матеріалів на суму 600 тисяч грн., – відзначив Олексій Дунаєв.

За результатами обговорення рішенням комісії погоджено виділення з резервного фонду обласного бюджету 600 тисяч грн. на безповоротній основі для Головного управління ДСНС України у Запорізькій області на першочергові заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру в Запорізькій області в зимовий період 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: