circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким школярам пропонують пізнавальний відпочинок

11.06.2019, 17:31

text
Поділитися:

Змістовне дозвілля і відпочинок дітей. Їх забезпечують не лише в таборах, розташованих на узбережжі моря чи річки, а й в створених при школах. На базі запорізьких навчальних закладів діють 30 денних пришкільних таборів. Дозвілля забезпечують будинки і центри дитячої та юнацької творчості. Там дівчатка та хлопчики опановують й вдосконалюють різноманітні навички і вміння. Зокрема, вчаться петриківському розпису та елементам дизайну.

До Будинку дитячої та юнацької творчості, що в Заводському районі, завітали відвідувачі пришкільного табору “Веселка”. Загалом 60 дівчаток і хлопчиків. Для них влаштували справжнє свято. Діти виконували вправи на увагу, а також вітались різними мовами. А ще для них організували майстер-клас. Школярі вчились зображувати калину в різних техніках. Зокрема, й за допомогою петриківського розпису. А результатом колективної роботи стане створення колажу “Калина — символ України”. Родзинкою цього позашкільного закладу є декоративно-ужиткове мистецтво. Діти вчаться працювати колективно, дізнаються про традиції та звичаї українського народу, а також вдосконалюють володіння рідною та іноземною мовами.

Активне дозвілля вихованців пришкільних таборів забезпечує і міський Палац дитячої та юнацької творчості. Зокрема, тут опановують циркове мистецтво. 8-річна Єсенія відшліфовує різноманітні вправи, оскільки займається гімнастикою. Також у Палаці дівчатка та хлопчики вчаться малювати та азам дизайну. Сьогодні виготовили блокнот. Полінка у свій записуватиме власні мрії. А ще маленькі школярики стали учасниками екологічної гри “Подорож веселих туристів”. Ловили рибу, а також збирали з квітів

Міський Палац дитячої та юнацької творчості відвідують понад 2 тисячі дітей. Тут діють 63 гуртки. А з пришкільних таборів цей заклад відвідують 120 дівчаток і хлопчиків. Чимало з них восени стають його вихованцями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: