circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким учасникам АТО виділяють гроші на житло

20.06.2019, 13:18

text
Поділитися:

Кабінет Міністрів України схвалив рішення про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для покращення житлових умов деяким категоріям громадян.

Виплата грошової компенсації за житло стосується внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та сімей учасників бойових дій на території інших держав і осіб з інвалідністю I−II групи з-поміж учасників бойових дій на території інших держав.

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, відповідно до постанови Кабміну України «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» у цьому році Запорізькій області виділено кошти для дев’яти осіб з інвалідністю внаслідок війни II групи на загальну суму 9 234, 93 тис. грн.

Також згідно з постановою Кабміну України «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» виділені кошти у розмірі 896, 61 тис. грн для одного учасника бойових дій з-поміж внутрішньо переміщених осіб Запорізької області.

У Міністерстві соціальної політики України відзначають, що ці кошти направляються безпосередньо людям. Головне для Уряду – запровадження принципу «Гроші ходять за людиною».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: