circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким вчителям розповіли про інформальну освіту

31.01.2018, 20:21

text
Поділитися:

Віртуальна реальність, конструювання роботів та ігри під час навчання. Такими мають бути уроки в сучасній школі. Про це запорізьким освітянам розповідали у стем-центрі. Там пройшов семінар із впровадження інформальної освіти, коли діти навчаються, граючись. Вчителі не тільки слухали лекції, а й самі могли взяти участь у наукових дослідах.

У Комунарський районний центр молоді та школярів приїхали вчителі фізики з різних шкіл міста. Тут для них влаштували науково-практичний семінар, присвячений впровадженню сучасних технологій у шкільну освіту. Освітяни обговорюють, як можна запровадити у школах інтерактивне навчання та більше практичних занять.

Після теоретичної частини починається практика. Викладачі стем-центру, разом зі своїми вихованцями, показують своїх роботів та розповідають про основи їхнього програмування. Серед юних робототехніків і десятикласник Дмитро Ковбаса. Хлопець тут навчається з минулого року. Каже, у майбутньому хоче працювати над розробкою штучного інтелекту, тому вирішив поглибити свої знання з програмування.

Дмитро Ковбаса, юний робототехнік, каже, йому завжди в школі подобалась фізика та математика, а на семінарі цим знанням є практичне застосування. Тут розповідають таку інформацію, якої у шкільній програмі немає.

Організатори заходу пообіцяли проводити подібні тренінги і надалі, аби вчителі змогли впроваджувати набуті знання на своїх уроках.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: