circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким військовим у відставці збільшили пенсії

10.01.2019, 09:23

text
Поділитися:

Військові пенсіонери та пенсіонери з числа працівників міліції з нового року вже почали отримувати перераховані пенсійні виплати. Як пояснили у Головному управлінні Пенсійного фонду у Запорізькій області, ці категорії пенсіонерів розділяють між собою, оскільки відрізняється механізм розрахунку їх пенсій.

Розмір військової пенсії обчислюється у відсотках від відповідного військового грошового забезпечення. Грошове забезпечення військовослужбовців складається з посадового окладу, окладу за військове звання та вислуги років. У березні 2018 року було проведено перерахунок пенсій особам, які були звільнені з військової служби.

Постановою Кабінету Міністрів України передбачено, що військовослужбовцям виплата перерахованого розміру пенсій здійснюється в кілька етапів. Механізм виплати, визначений постановою, передбачив у 2018 році виплату 50% суми підвищення, тобто 1,5 тисячі. У 2019 році виплата становитиме 75 % від 3 тисяч, а в 2020 році виплата пенсій буде проводитись у повному обсязі. З січня 2019 року колишнім співробітникам міліції почалася виплата перерахованих розмірів пенсій за 2016-2017 роки в розмірі 50% місячної суми підвищення.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, збільшення пенсій колишнім військовослужбовцям, а також прирівняним до них осіб, становить у середньому від 500 до 750 грн., співробітникам міліції – у середньому від 600 до 800 грн.

Варто зазначити, що наступний автоматичний перерахунок пенсій пенсіонерам, які після призначення пенсій працювали та набули страхового стажу, відбудеться з квітня, перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму до 1564 грн. та 1638 грн. – з липня та грудня 2019 року відповідно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: