circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким вожатим видали сертифікати про освіту

27.03.2018, 13:03

text
Поділитися:

Запорізький обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації традиційно провів підготовку майбутніх вожатих, яка тривала протягом лютого-березня. Проект «Школа вожатської майстерності-2018» – це цикл семінарських, лекційних та практичних занять, організаційних і творчих зустрічей, основною метою яких є підготовка молоді до роботи вожатими в дитячих оздоровчих закладах.

Цього року бажання навчатися у «Школі» виявило багато молоді, переважно з числа студентів віком від 17 до 25 років. Зокрема, це студенти ЗНУ, ЗНТУ, Класичного приватного університету, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, студенти коледжів, які проходили навчання на базі обласного центру молоді.

Додатково для учасників проекту виготовлено методичний посібник «Школа вожатської майстерності», який усі випускники отримали безкоштовно. Загалом у проекті взяли участь більше 100 молодих людей. Після іспиту вони отримали сертифікат, що підтверджує проходження курсів підготовки вожатих. За підсумками проекту представники студентської молоді змогли поспілкуватися з майбутніми роботодавцями та визначитися з працевлаштуванням на літній період, адже заклади оздоровлення вже надали інформацію про відкриті вакансії на літній період.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: