circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким землевпорядникам намагалися дати хабар

27.04.2018, 09:53

text
Поділитися:

На початку квітня цього року в ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області стався інцидент: завітавши на прийом для вирішення земельних питань, директор одного з підприємств, що виконує землевпорядні та геодезичні роботи на території Запорізької області, запропонував хабара у вигляді 5500 $ посадовим особам служби, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Грошова винагорода пропонувалась за прийняття обласним Держгеокадастром наказів про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність 22 особам.

Однак реакція фахівців Головного управління Держгеокадастру на пропозицію хабара виявилась для директора землевпорядної організації не зовсім очікуваною. Посадовці не лише відмовилися від отримання неправомірної вигоди, а й відповідно до вимог ст. 24 Закону України «Про запобігання корупції» негайно повідомили про цей випадок керівнику установи та в місцевий орган Національної поліції.

Надалі, представивши всі необхідні докази й пояснення, керівництво Держгеокадастру звернулося до місцевого відділення Національної поліції у Запорізькій області з письмовою заявою про проведення невідкладного розслідування по факту вчинення вищезазначеною особою правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ст. 369 Кримінального кодексу України.

Проаналізувавши всі обставини справи, фахівці Держгеокадастру висловлюють обурення та впевнені в тому, що застосована пропозиція передачі хабара за вчинення неправомірних дій є заздалегідь спланованою провокацією, спрямованою на підрив авторитету державної установи в очах громадськості, породження недовіри до фахової компетентності та законності прийнятих рішень, створення умов для подальшого розхитування ситуації в земельній сфері регіону.

У зв’язку з цим обласний Держгеокадастр закликає жителів області бути пильними і не піддаватися на заклики провокаторів щодо збирання коштів на хабарі чиновникам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: