+3°

+3°

Запорізький “АРПІ” виходить із кризи

30.01.2019, 18:05

У футзальному чемпіонаті України серед команд екстра-ліги пройшли матчі 13-го туру. Запорізький “АРПІ” на своєму майданчику приймав другу команду нинішнього розіграшу – івано-франківський “Ураган”. Поєдинок показав, що підопічні Максима Павлюка нарешті виходять із затяжної кризи.

Запоріжці вийшли на поле у гарному настрої, який принесла їм виїзна перемога у попередньому турі над одеським “Епіцентром”. Проте початок гри у “АРПІ” не залагодився. Вже на 2-й хвилині господарі отримали м’яча у власні ворота. 4 хвилини потому рахунок знову став нічийним. Івано-франківці порушили правила проти Андрія Огнистого у своєму штрафному майданчику. Пенальті реалізував сам постраждалий. У першому таймі “Урагану” ще одного разу вдалося вийти уперед. Блискавичну контратаку завершив Андрій Цілик. Але потім були дві результативні хвилини від “АРПІ”, які зламали хід подій. Спочатку той же Огнистий відновив рівновагу, а згодом чіткий розіграш стандарту завершився влучним ударом Яссіна Ессаргіні. 3:2 на користь господарів.

По перерві запоріжці не знизили обертів. Моменти для взяття воріт мали Андрій Будін, Яссін Ессаргіні, Колінс Йапарама. Але забити вдалося одного разу. На 30-й хвилині Станіслав Моспан обіграв кіпера “Урагана”, який далеко вийшов зі своїх воріт та поклав м’яча у порожні ворота. Єдине, що змогли зробити івано-франківці, – скоротити розрив до мінімуму. 4:2 перемога “АРПІ”. Ця перемога дозволила “АРПІ” піднятися на одну сходинку у турнірній таблиці. Тепер команда Максима Павлюка посідає 8 місце у чемпіонських перегонах, маючи 11 очок. Від шостої позиції, яка дозволяє продовжити боротьбу в серії плей-офф, запоріжців відділяє 4 пункти.