+3°

Запорізький АРПІ здолав одеський МКВ у національній першості з футзалу

19.12.2017, 19:01

video text

На гол одеситів у виконанні Коллінса Йапарама, запоріжці відповіли тричі. Спочатку рахунок зрівняв Олександр Оліщук, замкнувши передачу на лівому фланзі. Згодом Максим Почебут вдало скористався передачею Яссіна Есаргіні та вивів АРПІ вперед. Ще один гол на рахунку самого Ессаргіні, який обвів Сергія Златова та міцним ударом встановив двоочкову перевагу свого клубу.

Вийшовши сам на сам із воротарем, капітан АРПІ Андрій Огнистий продемонстрував техніку обведення та зробив рахунок розгромним. А на 39-й хвилині в раму МКВ Залетів п’ятий м’яч, автором якого став наш голкіпер Іван Гурко. І саме після цього на арені почалось неочікуване бойовисько. Спочатку Коллінс Йапарама забиває ніби-то гол престижу. За хвилину він же відзначається хет-триком та робить рахунок 5:3. І ще за лічений час господарі виявились безсилими проти атаки, яку результативно завершив Олексій Моторний.

Втім утримати перевагу в один м’яч АРПІ таки вдалось. На цю мить підопічні Олега Зозулі йдуть на першому місці у своїй групі з 12 очками. МКВ(Одеса) – на третьому з трьома пунктами. Поміж ними – Сумський державний університет. У нього шість очок.