+3°

+3°

Запорізький “АРПІ” зіграв у чверть-фіналі футзального Кубка України

27.02.2018, 16:03

Запорізький “АРПІ” зіграв перший матч у чверть-фіналі футзального Кубка України. На цьому етапі змагань суперником підопічних Олега Зозулі є рівненський Кардинал. Зазначимо, представник найвищого дивізіону українського футзалу. Про це свідчить перебіг подій на арені та кінцевий результат.
Доля невпевненості запоріжців перед Кардиналом відчувалась протягом всієї гри. Втім головне, що жага до перемоги у підопічних Олега Зозулі домінувала. Господарі відкрили рахунок вже на другій хвилині зустрічі. Відзначився Максим Почебут. Однак, не минуло багато часу, як бажанню та амбіціям футболістів АРПІ у контру вступив досвід гостей. Зусиллями одного з кращих бомбардирів Екстра-Ліги Артема Фаренюка рівновагу було відновлено. А на 11 хвилині рівенчани взагалі вийшли вперед. Гол забив Олександр Басич.

Минає три хвилини і знову рівновага, і знову Почебут. Цього разу Максим вразив опонентську раму з пенальті. За нічийного результату команди пішли на відпочинок. Щодо другого тайму, ніхто навіть не думав відсиджуватись в обороні. Тільки атаки, тільки вперед. Але забити в цій половині зустрічі судилося лише одному гравцю і лише раз. Цей обранець, одна з найвідоміших зірок запорізького футзалу – Яссін Есаргіні. Протягнувши м’яч через всю ігрову арену, мароканець вистрілив з-під двох захисників. У підсумку: голкіпер Кардиналу пропускає м’яча між ніг, а на табло фіксується підсумковий рахунок першого чверть-фінального поєдинку – 3:2.

А от наставник Кардиналу залишився грою вкрай незадоволеним. Визнаючи рівність боротьби, Сергій Піддубний вщент розкритикував дії рефері.

Втім робити остаточні висновки рано. Півфіналіст визначиться 10 березня, коли наш колектив зіграє на виїзді матч-відповідь. Щодо інших чверть-фінальних протистоянь, там переможців не було виявлено. Кінцевий рахунок поєдинку між київськими клубами RED та Альтернатива – 2:2. Херсонський Продексім зіграв 1:1 з Івано-Франківським Ураганом. А от найрезультативніша нічия була зафіксована між львівською Енергією та житомирським ІнБев-НПУ 4:4.