+3°

+3°

Запорізький БК “КОЗАЧКА-КПУ” стартував у Суперлізі

08.10.2018, 16:28

Стартувала жіноча Суперліга з баскетболу. В першому турі чемпіонату запорізька “КОЗАЧКА-КПУ” приймала вдома БК “Рівне”. На прохання гостей у нашому місті відбулось одразу два поєдинки. Перший – на паркеті Палацу спорту “Юність”. Наступного дня колективи грали в спорткомплексі Класичного приватного університету.

Перший матч національної першості з БК “Рівне” “Козачка” провела в Палаці спорту “Юність”. Поєдинок виграли гості — 54:68. Причина зрозуміла — господарки дуже хвилювались. Та лише за ніч запоріжанки “осідлали” емоції. На другий матч вийшли з жагою реваншу. Це швидко принесло плоди. 23:14 — із таким результатом на свою користь підопічні Олени Жержерунової завершили стартову чверть на арені “КПУ”.

Єдиною невдалою чвертю для “Козачки” стала друга десятихвилинка. Було багато промахів як із-за дуги, так і з середини. Рівнянки ж за рахунок підбирань покращили своє становище. До великої перерви скоротили відставання до чотирьох пунктів — 30:34. Та після 15-хвилинної паузи запоріжанки знову перехопили ініціативу. З’явилася командність. Впевненіше заграла капітан — Ольга Сівакова. В передостанній чверті на її рахунку чотири результативні передачі, по одному підбиранню на своєму щиті та в нападі, перехоплення та 7 здобутих очок. Якісний баскетбол демонструвала й новачок — Світлана Радіонова. Підсумок — на початок останнього відрізку гри “Козачка” забезпечила собі відрив за восьма пунктами — 50:42.

До якісної гри капітана — в останній чверті підключились також Яна Стрілько, Дар’я Штура та ще один новачок — Вікторія Ковалевська. В результаті другий поєдинок із рівнянками наш колектив не віддав. Як і “Козачка” не опустила руки після програшу в першому матчі, так і гості з Рівного не роблять гарячі висновки через невдалу гру в “КПУ”.

Кінцевий рахунок другого матчу — 67:56, що означає першу перемогу “Козачки” в сезоні 2018-2019. Найбільшу кількість очок у складі запорізького клубу набрали Ольга Сівакова та Катерина Тихонова. В них по 17 пунктів. У гостей кращим бомбардиром поєдинку стала Вікторія Шматова з результатом 13 балів. Наступний поєдинок підопічні Олени та Андрія Жержерунових проведуть на виїзді із чинним переможцем Суперліги – “Київ-Баскетом”. Гра відбудеться 12 жовтня на арені СК “Мередіан”.