+3°

+3°

Запорізький БК “Козачка” зіграв чергові матчі у Суперлізі

22.10.2018, 21:03

Запорізький баскетбольний клуб “Козачка-КПУ” провів два чергові матчі у чемпіонаті України серед команд Суперліги. Опонентками підопічних Олени Жержерунової були старі знайомі з минулого сезону, коли наші дівчата грали у Вищій лізі. Це СБК “Львів”, який у жорсткому протистоянні взяв гору над “Козачкою”, та БК “Франківськ-ПНУ”.

У порівнянні з минулим сезоном БК “Франківськ-ПНУ” постав перед “Козачкою” в новій іпостасі. Його склад оновився наполовину. Серед новачків – екс-капітан запоріжанок Світлана Малял. Також — дві чемпіонки Литви в складі “Сиреноса” – Олена Огороднікова та Аріна Білоцерківська. І нарешті – Євгенія Сівакова, котра й відкрила рахунок на 17 секунді матчу. За лічений час рівновагу відновила Дар’я Штура, реалізувавши два штрафних. Однак після цього господарки програли ривок 0:7. Не сказати, щоб шансів для взяття кошика не було. Та, як і в попередніх турах, м’яч нібито з власної волі вислизав із цілі. Підсумок — перша чверть за гостями — 15:8.

Друга чверть суттєвих змін не принесла. Запоріжанкам не вдавалося намацати впевнений кидок. Тож на велику перерву — знову в ролі наздоганяючих — 25:33. Третій відрізок матчу зафіксував ледь не фатальний проміжний підсумок для “Козачки” – 36:52. Однак у цій чверті капітан нашого клубу Ольга Сівакова вловила кураж перехоплень. Саме вона стане головною зіркою завершальної частини поєдинку. Три перехоплення, сім підбирань та 18 очків — такий результат Ольги в останні 10 хвилин протистояння.

Та з боку “Франківська” не менш активно діяла ще одна Сівакова — відома також за прізвищем Євгенія Мбайе. Вона стала найрезультативнішим гравцем “ПНУ”, набравши 21 очко. Тож місцевим уболівальникам довелось змиритися з черговою поразкою.

Кінцевий рахунок матчу 65:58, на користь БК “Франківськ”. Таким чином, підопічні Юрія Процюка дебютують у Суперлізі перемогою. В наступному турі чинний срібний призер Вищої ліги зіграє проти БК “Рівне”. А от “Козачка” побореться на виїзді з бердянською “Чайкою”. Поєдинок із сусіднім клубом відбудеться 2 листопада.