+3°

+3°

Запорізький БК “Металург” стартував у плей-оф Чемпіонату України

11.04.2018, 15:50

Запорізький баскетбольний клуб “Металург” стартував у плей-оф Чемпіонату України серед команд першої ліги. На стадії 1/8 фіналу підопічні Кирила Вікторова зіграли проти колективу МБК “Маріуполь 2”.

Спорткомплекс ЗНТУ. Місце, відоме найзапеклішими баскетбольними баталіями. Саме тут запорізький БК “МЕТАЛУРГ” вступає до боротьби у плей-оф Чемпіонату України 1 ліги.
Як і личить спортсменам, запоріжці не словом, а ділом заявили про свою рішучість стати першою командою країни. Минула стартова хвилина зустрічі з Маріуполем, як “Металург” виграв ривок 7:0. Такий відрив було створено двома контратаками, у виконанні Віталія Тельчарова та Іллі Міхєєва, а також триочковим Якова Тітова. Єдиною похибкою господарів у першій чверті були дещо сумбурні неточні передачі. Втім, це не завадило виграти 10-хвилинку з 15-очковою перевагою.

Після перерви паси запоріжців стали більш зваженими та точними. Ще трохи часу знадобилось, аби довести влучність кидків до якісного та результативного автоматизму. Коли це завдання було виконано, баскетболісти “Металургу” заграли легко й невимушено. Для місцевих фанатів не секрет, яке шоу настає, коли підопічні Кирила Вікторова грають у задоволення. Наприклад, баскетбольна карусель у виконанні Сергія Мясоєдова та Іллі Міхєєва.

Ну і куди ж без слем-данків, якими наш колектив любить перетворювати свою арену на майданчик з атмосферою NBA.

Перед великою перервою на табло була зафіксована перевага “Металургу” – 58:37. Не погіршився хід подій для запоріжців і в передостанній чверті. У ній господарі набрали ще 32 очки.

У заключному відрізку зустрічі переможець був де-факто визначений. Тож, “Металург” працював на перспективу матчу-відповіді. Доводячи перемогу до розгрому, господарі заздалегідь перетворили другий поєдинок із МБК “Маріуполь 2” у формальність.

Кінцевий рахунок першої зустрічі -123:70. Другий поєдинок ознаменувався повторним розгромом гостей з Маріуполя — 107:66. Тепер на стадії чверть-фіналу суперником підопічних Кирила Вікторова має стати колектив “Дідібао” з Кам’янця -Подільского.