+3°

+3°

Запорізький ФК “Металург” перемагає одеських футболістів

25.09.2018, 21:20

У другій лізі українського футболу пройшли матчі десятого туру. Запорізький МФК «Металург» вдома приймав одеську «Реал Фарму». Для команди Олега Тарана це був принциповий суперник. Саме цьому колективові “Металург” поступився у першому турі нинішнього чемпіонату. До того ж запоріжці були налаштовані реабілітуватися за дві поспіль поразки в останніх поєдинках.

Долю матчу було вирішено вже на початку поєдинку. Запоріжці великими силами пішли вперед. І це дало свої плоди одразу. На четвертій хвилині “Металург” заробив право на штрафний. Його точно виконав Едуард Сарапій, відкривши рахунок. Одразу після цього мали шанси подвоїти рахунок Олександр Яровенко та Ілля Корнєв. Але гол не забарився. Чергова масована атака “Металурга” призвела до порушення одеситами правил у власному штрафному майданчику. Пенальті, як завжди без шансів для голкіпера, реалізував той же Едуард Сарапій.

Після перерви одесити намагалися зламати хід подій. Але усі їхні спроби розбивалися об щільній та мобільний захист запоріжців. Натомість господарі мали кілька можливостей відзначитись. Трохи не вистачало влучності. Але рахунок таки зріс до розгромного. Своїм шансом скористався Євген Підлепенець, який уперше вийшов на поле після травми. На 85-й хвилині він технічно звільнився від захисника і поклав м’яча у кут воріт “Реал Фарми”. 3:0 перемога “Металурга”.

Після десятого туру “Металург” набрав 16 очок, і наздогнавши херсонський “Кристал”, ділить з ним третю сходинку турнірної таблиці групи Б. А дубль Едуарда Сарапія у звітному матчі вивів його до трійки кращих бомбардирів. Наступний поєдинок команда Олега Тарана проведе 30 вересня. В гостях “Металург” зіграє з МФК “Миколаїв-2”.