+3°

+3°

Запорізький гандбольний клуб провів перший поєдинок у Чемпіонаті України

02.03.2018, 15:42

Запорізький гандбольний клуб “ЗТР — Буревісник” провів перший весняний поєдинок у Чемпіонаті України. Суперником підопічних В’ячеслава Дідушенка був “Енергетик” з міста Нетішин. Як і очікувалось, наш колектив не мав проблем у матчі з аутсайдером національних змагань.
Як і зазначив наставник запоріжців — гра з Енергетиком була суто підготовчою до прийдешнього дербі з ЗНТУ-ЗАБ. Підопічні В’ячеслава Дідушенка відпрацьовували все – позиційні атаки, швидкісні, заміну голкіпера на додаткового гравця. Та створивши значну перевагу за 10 хвилин першого тайму, господарі раптом самі почали пропускати.

В’ячеслав Дідушенко — головний тренер команди “ЗТР-Буревісник”, зазначив, це були помилки саме гравців. Тренер має зауваження до Гончарова та Щербака. Під час настанови вони обговорювали певні моменти, але гравці їх не дотрималися.

Але втішний період для гостей тривав недовго та не дозволив їм значно скоротити відставання. Надалі перевага Буревісника тільки зростала.

Тож у господарів було все, аби спокійно завершити матч переможцями. Дуже вражала результативність лівого крайнього Івана Черевко та Дениса Никуличева, котрий діяв на тій ж позиції справа. Все це не залишило байдужим і наставника молодих запорізьких гандболістів.

53:22 на користь запорізького клубу— із таким результатом команди попрощалися одне з одним. Енергетик залишається на дні турнірної таблиці. Буревісник продовжує боротьбу за укріплення на 5 сходинці. Матч з ЗНТУ-ЗАБОМ команда В’ячеслава Дідушенка проведе 7 березня о 12:00 у спорткомплексі Запоріжалюмінбуд.