circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький худмузей поповнився дивовижними експонатами

25.07.2018, 12:45

text
Поділитися:

Родзинка музейної колекції. 12 картин родини художників Форостецьких поповнили фонд Запорізького художнього музею. Наразі тут зберігається понад сотня картин, написаних сім’єю Форостецьких. Батьком, сином та його дружиною. Сам митець пішов з життя минулого року.

Давня історія, міфи та легенди Запорізького краю – їх у своїх роботах зображував

художник Володимир Форостецький, заслужений діяч мистецтв України. Свої картини митець об’єднував у різні серії. Працівники музею зазначають, що майже всі роботи присвячені саме історії Запоріжжя.

Одна з картин під назвою “Легенда про меч Святослава” була написана художником у 2003-му році. Працівники музею зазначають – художник зобразив князя Святослава як мудрого політичного діяча та воїна. Також на картині є багато символічних образів.

Далі роботи Людмили Форостецької, дружини художника. Вона — майстриня. Працює в історичній тематиці. Свої роботи виконує у техніці декоративно-прикладного мистецтва. Для створення колажів Людмила Форостецька використовує текстиль, шкіру та нитки.

Працівники музею зазначають: поки що картини зберігатимуться у фонді. Згодом планують влаштувати виставку, на якій покажуть всі мистецькі доробки родини Форостецьких, котрі зберігаються тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: