circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький художник запрошує у світову подорож

22.03.2019, 14:41

text
Поділитися:

Побувати за кордоном , не залишаючи Запоріжжя. На таку прогулянку запрошує городян місцевий художник Сергій Прудкий. Переніс атмосферу міст Польщі, Туреччини, Азербайджану на полотно. На виставці представив близько 60-ти робіт.

Похмурий Відень та сонячний Єгипет. Минулоріч Сергій Прудкий вирушив у світову подорож країнами Євпропи та Азії. Усе, що там побачив, тепер демонструє на своїй виставці. Говорить, любить згадувати минуле через картини. Це викликає в нього більше почуттів, ніж звичайне фото.

Митець малює з дитинства. Говорить, що на творчість його надихнув сусід-художник, який намалював великого лебедя. Після цього він і сам вперше взяв до рук фарби. Його колега Ірина Гресик говорить: Сергій Прудкий не тільки художник, а ще й архітектор. Каже, картини митця відображають його характер. Художник вже втретє презентує власні картини в Запоріжжі. Свою творчість представляв і за межами України. Його роботи бачили і в Македонії. Минулий рік був багатим на подорожі, тому митець ні на мить не випускав з рук пензля. У майбутньому подорожі і фарби полишати не планує.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: