+3°

+3°

Запорізький клуб “Арпі” зіграв матчі 1 туру Кубку Ліги

26.09.2018, 17:06

Реабілітація перед вболівальниками. Запорізький футзальний клуб “Арпі” більш ніж упевнено стартував у розіграші Кубка Ліги. В першому матчі змагань підопічні Максима Павлюка здолали своїх кривдників у національному чемпіонаті – столичний “Хіт” — 4:3. Після приголомшливого реваншу наш колектив пішов у бій з командою “ІнБев/НПУ” з Житомира.

Поєдинок між “Арпі” ти житомирським “ІнБев/НПУ” став доказом того, що наставник запоріжців, як-то кажуть, не кидає слів на вітер . Після програного матчу в екстра-лізі столичному “Хіту” Максим Павлюк акцентував на виправленні помилок і роботи над психологічним станом команди. В підсумку маємо реванш у киян та видовищну перемогу над гостями з Житомира. Першим у складі господарів відзначився Коллінс Япарама вже на третій хвилині матчу. За чотири хвилини перевага “Арпі” подвоїлася завдяки голу Халіда Сауді. А під завісу першого тайму Станіслав Моспан фактично зняв питання переможця. 3:0 — із таким результатом на свою користь запоріжці пішли відпочивати.

Ще двічі гостям спорткомплексу “ЗАБ” довелось витягувати м’яч зі своїх воріт. Спочатку дубль оформив Станіслав Моспан. Він же поставив остаточну крапку в матчі на останній хвилині зустрічі. Результат більш ніж себе виправдав. 5:0 — і суперника з Житомира декласовано. Наступний матч підопічні Максима Павлюка проведуть 1 жовтня. Це буде другий тур чемпіонату екстра-ліги. У Львові “Арпі” зіграє проти місцевої “Енергії”.