circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьких копів вчать говорити мовою жестів

16.05.2019, 18:19

text
Поділитися:

Американські дослідники припускають: жестова мова виникла спонтанно 3 мільйони років тому до нашої ери. Вже у Середньовіччі набула популярності серед ченців. Вони користувалися нею під час обмеження голосового спілкування. Сурдопедагогіка почала розвиватися лише у 18 столітті. Українській мові жестів і того менше – всього 200 років. Наприклад, наступного року Львівська школа для людей з вадами слуху відзначатиме 190 років від дня заснування . У Запоріжжі нині організовують безплатні курси жестової мови для правоохоронців.

У свій вихідний на друге заняття з вивчення жестової мови прийшла поліцейська Діна Курлікова. Впевнена, для правоохоронців такий досвід необхідний. Діна зізнається – у неї вже траплялися випадки, коли знання жестової мови нагодилося б. Усі заняття інтерактивні. Після вивчення жестів їх використовують в уявній розмові. Після цього — отримують домашні завдання.

Курси жестової мови для поліцейських триватимуть кілька місяців. За цей час правоохоронців навчать невербальному спілкуванню не лише з професійних, а й побутових тем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: