circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький маршрут №72 обслуговуватимуть великі автобуси

13.03.2018, 13:13

text
Поділитися:

12 березня в Запоріжжі запустили новий маршрут № 72, який з’єднує Шевченківський та Бородинський мікрорайони. На маршрут вийшли 7 нових МАЗів великої місткості, повідомляє прес-служба мерії.

У Запоріжжі триває модернізація транспортної системи міста. Замість маломістких спринтерів на маршрути громадського транспорту виходять автобуси, здатні перевезти близько 100 пасажирів за раз. Основна увага приділяється вивезенню запорожців зі спальних районів. У місті вже працюють 2 нових маршрути, які обслуговуються автобусами комунального підприємства «Запоріжелектротранс» – це маршрути № 17 і 18. Ще один маршрут № 72 запустили 12 березня.

Як розповів начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк, зараз маршрут працює в тестовому режимі, відпрацьовується графік руху. 20 березня відбудеться конкурс, на якому визначиться підприємство, за яким на постійній основі буде закріплений маршрут.

– Зараз на маршруті працює 7 автобусів. Ці машини були закуплені в рамках фінансового лізингу в 2017 році. 72-й маршрут дозволив зв’язати два спальних мікрорайону Шевченківський та Бородинський і вирішити проблему з перевезенням пасажирів в годину пік, – зазначив Олександр Власюк.

У Запоріжжі триває реалізація масштабної програми розвитку міського транспорту, в якій основна увага приділяється комунальному транспорту, оновленню його рухомого складу за рахунок придбання автобусів, електробусів, збірки трамваїв.

У 2017 році в Запоріжжі було проведено комплексне обстеження пасажиропотоків. На основі отриманих результатів фахівцями були розроблені 9 нових наскрізних маршрутів, які з’єднають між собою всі райони міста. Три з них вже працюють. Решта будуть відкриватися в міру надходження нових машин і необхідності на найбільш проблемних напрямках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: