circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький медуніверситет святкує 50-річчя

29.01.2018, 19:43

text
Поділитися:

Йому вік тільки на користь. Запорізький державний медуніверситет відзначає свій ювілей. Рівно 50 років тому фармацевтичний інститут перетворився на Медичний. Нині виш випускає тисячі кваліфікованих лікарів та фармацевтів. Вони працюють в Індії, Еквадорі та навіть у країнах Латинської Америки.

Вісімнадцятирічний Вішну приїхав до Запоріжжя з Індії. Він хоче бути онкологом і винайти ліки від раку. Заради цього вступив у медичний університет. Поки що вивчає тільки біологію.

Вішну, студент, каже, перші враження дуже гарні, уроки цікаві, навчальний процес взагалі ідеальний. Також мені подобається студмістечко, у ньому є все необхідне — зручно і не треба далеко ходити.

А ось Тетяна вже завершує навчання. Для себе обрала спеціальність косметолог-фармацевт, бо хоче дарувати людям красу.

Наразі викладання у виші ведеться двома мовами — англійською та українською. Майбутні медики можуть обрати собі мовну групу за можливостями, тому щороку студентів-іноземців у закладі стає все більше.

Юрій Колесник, ректор ЗДМУ, зазначає, якщо 50 років тому триста студентів, то зараз це тридцять тисяч. Загалом це один з найавторитетніших та найпривабливіших закладів, не тільки медичних, але й серед усіх вузів України. Існує рейтинг привабливості для іноземців, ЗДМУ займає у ньому сьоме місце.

Зараз у штаті закладу працює близько 600 викладачів, а клятву Гіппократа на цей день дали близько 13 тисяч студентів. Деякі навчаються тут вже цілими династіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: