circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький металург розповів власну історію успіху

02.10.2018, 22:11

text
Поділитися:

Їхня робота не помітна для звичайних містян, але така важлива для економіки держави. Мова про вогняну професію — металург. Телеканал “Z” продовжує спецпроект “Люди, які змінюють місто”. Цього разу наша Дар’я Сімутіна вирушила на найбільше металургійне підприємство міста, де знайшла молодого чоловіка, який прийшов на завод у досить юному віці і за кілька років стрімко піднявся по кар’єрних сходах.

Шоста ранку і ми знаходимось у головній диспетчерській заводу “Запоріжсталь”. В одному з кабінетів розпочинається робочий день заступника директора з виробництва Романа Слободянюка. Зараз він разом із диспетчерами перевіряє ситуацію на заводі за нічну зміну.

На величезній плазмі видно все підприємство, як на долоні. Роман коротко вводить нас в курс і знайомить з роботою. В цехах розміщені відеокамери. На моніторах Роман показує нам своє перше робоче місце. У цей цех Роман прийшов у віці 21-го року, одразу після університету. І працював електромонтером. Роман для нас організував екскурсію по своєму минулому. У цеху жарко та дуже шумно. Тому про роботу хлопець розповідає вже на вулиці. Каже, у 21 рік не горів бажанням працювати звичайним робочим. Але зараз про свій вибір не жалкує. За півроку Роман вирішив перейти до іншого відділу – безперервного вдосконалення. І став менеджером. Кар’єра стрімко йшла вгору. У 22-а роки Роман почав виконувати обов’язки начальника цеху. А через 5 вже став начальником виробничого відділу.

Робота у Романа займає більшу частину життя. Тому на розваги та хобі у чоловіка майже не залишається часу. 70% роботи Романа не видно за документами. Але час від часу йому доводиться виїжджати до цехів. Як каже Роман, він тільки на початку свого шляху, тому попереду ще багато роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: