+3°

+3°

Запорізький “Металург” розтрощив одеського суперника

17.05.2019, 18:13

У футбольному чемпіонаті України серед команд другої ліги відбулися матчі перенесеного 21 туру. Запорізький “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав одеську “Реал Фарму”. Ситуація у турнірній таблиці складалася таким чином, що команда Олега Тарана не мала права навіть на тінь помилки. Колектив підійшов до гри відповідно.

Цей поєдинок замикав 21 тур. Напередодні головний конкурент “Металурга” – криворізький “Гірник”– поступився “Креміню”, тож перемога виводила команду Олега Тарана на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату. Упевненості керманичу запоріжців додавало те, що після епідемії травм відновилися всі футболісти. Тож він міг розраховувати на повний заявковий склад.

З самого початку матчу “Металург” підійшов до справи відповідально. З перших же хвилин запоріжці за рахунок пресингу так затисли опонента, що помилки слідували одна за одною. І вже на 16-й хвилині рахунок було відкрито. Дмитро Олійник, скориставшись черговою недбалістю захисників, викотився сам-на-сам з кіпером “Реал Фарми” Іваном Богданом і прицільно поклав м’яча у дальній від себе кут воріт. На 37-й хвилині одесити не змогли утримати Юрія Сачка, який подвоїв перевагу. А під кінець тайму м’яч потрапив до забутого усіма Олександра Зейналова. Восьмий номер “Металурга” пробив настільки влучно та потужно, що шансів відреагувати у Богдана не було. 3:0– з таким рахунком команди пішли на перерву.

Другу половину гри “Металург” розпочав спокійніше. Це дало можливість одеситам частіше знаходитись на половині поля господарів. Але користі це не принесло. Натомість запоріжці ще двічі засмутили кіпера “Реал Фарми”. На 88-й хвилині швидкісна багатоходівка “Металурга” завершилась ударом упритул Олександра Каплієнка. А коли до фінального свистка залишались лічені хвилини, Семен Дяченко метрів з 30 діагональним ударом довершив розгром гостей. 5:0 – перемога “Металурга”, який вийшов на другу позицію в турнірній таблиці. Це майже упритул наближає команду до мети – виходу до першої ліги.

Наступний матч «Металург» проведе також на стадіоні “Славутич-Арена”. 20 травня команда Олега Тарана прийматиме горностаївський “Мир”. Початок зустрічі – о дев’ятнадцятій.